„Запази спокойствие и никога не спирай да учиш: или как да направим кариера в ИТ“ - Презентация на VMware на 10 декември 2014 г.

По повод Юбилейната научна конференция 125 години математика и природни науки в СУ „Св. Климент Охридски“ VMware  България ще направи специална презентация на тема „Запази спокойствие и никога не спирай да учиш: или как да направим кариера в ИТ“.
В тази презентация Кристина Стоицова, директор „Научноизследователска и развойна дейност“ във VMware, ще сподели какво означава да си на ръководна позиция в голяма ИТ компания. Ще разкаже за собствения си професионален път и ще ви провокира да погледнете в бъдещето на собствената си кариера в ИТ индустрията. Ще имате възможност да научите повече за  VMware  България и да зададете въпросите, които Ви вълнуват.
Очакваме Ви!
Кога: Сряда, 10 декември 2014 г., сряда, 10:00 ч.
Къде: Зала 200 на Факултет по математика и информатика на Софийски университет „Св. Климент Охридски“, бул. „Джеймс Баучер“ 5