Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

Risk Electronics търси Системен инженер

Основни отговорности:

  • Поддръжка на Активна Директория, DNS, Exchange Server
  • Наблюдение и администрация на виртуализационна инфраструктура (VDI)
  • Провеждане на тестове на различен тип ИТ решения
  • Администрация на Windows базирани сървъри

Изисквания:

  • Образование в сферата на информационните технологии, комуникациите или свързано
  • Поне 1 година опит в областта
  • Добър английски
  • Задълбочени познания в операционни системи под Майкрософт
  • Познание в областта на сървърни операционни системи под Майкрософт MS TCP/IP, DNS, AD
  • Аналитично мислене
  • Шофьорска книжка

Допълнителни качества, които могат да дадат предимство:

  • Познания в областта на сторидж технологиите
  • Познания за работа със следните виртуализационни платформи Openstack, Oracle Virtualbox, XenServer, XenDesktop, Hyper-v
  • Майкрософт сертификати са предимство

Ние предлагаме:

  • Възможности за допълнителна квалификация
  • Възможности за професионално израстване
  • Атрактивно и мотивиращо възнаграждение
  • Отлични условия за работа

Необходими документи за кандидатстване:

Автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка изпращайте на Jordan.Kissjov@risk.bg

*Одобрените кандидати по документи ще бъдат потърсени за интервю

Таг