Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

Свободни работни позиции в Омега Софт

Компанията предлага следните свободни позиции:

Application Developer

 ОмегаСофт ООД Ви кани да се присъедините като програмист към екипa, разработващ продуктите на компанията. В ролята на разработчик, Вие ще вземете участие в целият процес по разработка на продукта, както и в процеса по изграждане на големи бизнес решения за локални и чужди организации.

Отговорности:

  • Изпълнение на задачите, поставени от ръководителя на екипа
  • Дизайн и разработване на функционалности, unit тестове, proof-of-concept проекти
  • Тестване и отстраняване на грешки при наличие на дефекти
  • Техническа поддръжка на процеса по внедряване на продукта при клиенти и партньорски организации
  • Изпълнение на персоналната програма за развитие, поставена от ръководителя на екипа

Изисквания:

  • Познания в технологичния стек на Майкрософт: Windows, .NET Framework, ASP .NET или MVC, C#, WCF, Microsoft Sql Server
  • Познания в следните области: HTML, Javascript ,CSS
  • Oпит в разработка на бизнес решения, базирани на .NET
  • Умения за комуникация и работа в екип
  • Желание за развитие и страст към технологиите
  • Владеене на английски език (писмено и говоримо)
  • Наличието на висше техническо образование е предимство

Ние предлагаме:

  • Да работите в компания, в която човекът е на фокус
  • Досег до най-новите технологии и концепции
  • Динамично професионално развитие
  • Адекватно възнаграждение

Ако нашето предложение е интересно за Вас, очакваме да ни изпратите актуално CV на e-mail: hr@omegasoft.bg

www.omegasoft.bg

Delphi developer

ОмегаСофт ООД е водеща компания в областта на софтуерните решения за автоматизиране дейността по управление и заплащане на персонала. Ние имаме богат опит в разработката, внедряването и интегрирането на различни софтуерни системи.

Предлагаме широка гама от консултантски услуги, които позволяват на бизнеса да оптимизира дейностите, свързани с управлението на най-ценния ресурс във всяка организация - персонала.

Каним Ви да се присъедините като програмист на Delphi за екипа, разработващ приложения под Windows desktop, web и мобилни приложения, с опит в обектно-ориентираното програмиране и желание за развитие в тази област.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Изпълнение на персоналната програма за развитие
  • Проектиране, разработване и поддръжка на програмен код
  • Документиране на програмния код

ИЗИСКВАНИЯ

- Опит в обектно-ориентираното програмиране

- Работа с Embarcadero RAD Studio Delphi XE2/XE8/10.1 Berlin, Borland Delphi 7

- Познания в областта на СУБД

ЗА ПРЕДИМСТВО ЩЕ СЕ СЧИТАТ:

  • Познания и опит при работа с бази данни (MS SQL Server, Firebird или Interbase)
  • Познания във финансово-икономическа област

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Да станете част от амбициозен и сплотен екип
  • Досег до най-новите технологии и концепции в индустрията
  • Постоянен трудов договор
  • Атрактивно възнаграждение
  • Допълнително здравно осигуряване и социални придобивки

Таг