ТЕХГОВОРИЛНЯ: КИБЕРСИГУРНОСТ - КИБЕРСИГУРНОСТТА СРЕЩУ КИБЕРПРЕСТЪПНОСТТА ПРЕЗ 2017

Организатори: Международна академия за обучение по киберразследвания, Аматас ЕАД и ФМИ, СУ “Св. Климент Охридски”

Продължителност: 2 - 2.30 часа

Дата и час: 18:00 часа, 23 май 2017

Място: ФМИ, зала 325

Аудитория: Студенти, следващи в бакалавърски и магистърски програми

Презентации:

• Предизвикателството да си капитан CISO или защо киберсигурността се нуждае от супергерой
  • Хакдрон 1 - една история за хакерските войни

Лектори:

Борис Гончаров, TOGAF, CCSK, CCISO, CISSP, ISSMP, CEH, CHFI, CEI, ITIL

Борислав Сестримски, CHFI, CEH, CCNA

Борис Гончаров е главен стратег по киберсигурността в АМАТАС ЕАД. Започва кариерата си през 1998г. в G4S като експерт “Сигурност” и за 18 години преминава през всички професионални стъпала преди да заеме позицията CISO. Притежава богат опит в проектирането, управлението, подсигуряването и поддръжката на корпоративните информационни системи и архитектури.

Борислав Сестримски е архитект по сигурността в АМАТАС ЕАД. От 2000г. до март 2017г. работи в държавния и банковия сектор, като преминава през позициите: ИТ експерт, експерт по защита на информацията, ИТ проект мениджър и CISO.