Програмист в отдел „Картови Системи“ - DataMax

Ние сме ДАТАМАКС АД, част от Датамакс систем холдинг АД, в който към момента работят над 200 човека. Централата на холдинга се намира в центъра на гр.София, а регионалните офиси присъстват в почти всеки град в България. Компанията ДАТАМАКС АД има над 20 годишен опит в областта на изграждането на интегрирани информационни системи с финансово-икономическа насоченост. Наши клиенти са български и международни частни и държавни компании, като основно това са банкови и финансови институции.

Във връзка с непрекъснатото си нарастване и разширяване, търсим да присъединим към екипа си  програмисти в отдел „Картови Системи“, които ще разработват процедури и функционалности към интегрирани банкови информационни системи за наши клиенти.

Нашите изисквания:

• Познания по Бази данни и SQL;
  • Опит в писането на съхранени процедури („stored procedures”);
  • Опит в разработване WEB базирани системи;
  • Много добри комуникативни и аналитични умения;
  • Умение за бързо придобиване на нови знания и умения.

Ще бъдете с предимство, ако имате:

• Опит при разработването на системи за разплащания;
  • Познания и опит за работа с HTML или XML или SOAP интерфейс;
  • Възможност да започнете веднага;
  • Завършено висше техническо или икономическо образование или сте студент последна година;
  • Владеете английски език на работно ниво.

Това, което Ви предлагаме:

• Отлично заплащане спрямо опита и квалификацията;
  • Допълнителни социални придобивки;
  • Работа по големи и интересни проекти, с възможност за пренасочване към други проекти и отдели в компанията, ако желаете;
  • Работа в неформална и приятелска атмосфера, в просперираща компания със стабилни позиции на пазара;
  • Работно място в бизнес сграда в центъра на гр. София, на удобно и комуникативно място;
  • Гъвкаво работно време, което позволява спокоен баланс с личните ангажименти и интереси;
  • Възможности за обучение за тези, които търсят и искат развитие.

Ако търсите промяна или ново начало.

Ако искате да се развивате и усъвършенствате.

Ако искате да работите в приятелска и спокойна атмосфера.

Ако за Вас е важно мнението Ви да се чува и зачита, заповядайте при нас.

Ще се радваме да се присъедините към екипа ни, като изпратите автобиография. Моля да посочите референтния номер за позицията, намиращ се в началото на обявата. Вашите данни ще бъдат третирани в строго конфиденциална среда. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю и тест за оценка на познанията по SQL.

Лице за контакт

Тихомира Иванова: