Специалист Поддръжка на Информационни технологии / Ref. No EITS - ePay

Ние сме ePay.bg, част от Датамакс систем холдинг АД. Централата на холдинга се намира в центъра на гр.София, а регионалните офиси присъстват в почти всеки град в България. Компанията ИПЕЙ АД предоставя услуги по обработка на плащания с банкови карти и на банкови транзакции в отворени мрежи, електронна търговия и сигурност на предаваната чрез интернет информация. Ние сме оператор и на системите за плащане с банкови карти чрез банкомат (B-pay), плащане чрез SMS (ePayGSM), автоматично плащане на периодични сметки и SMS известяване за извършени транзакции с банкови карти.

ИПЕЙ АД е сертифициран доставчик на платежни услуги (Level 1 Service Provider) в съответствие с правилата на международните картови организации. От 2007г. ePay.bg
притежава най-високия сертификат за сигурност от VISA и MasterCard.

От стартирането си системата придобива все по-голяма популярност и доверие сред крайните потребители, като резултат от усилията ни да отговаряме в максимална степен на нуждите на клиентите и да предлагаме онлайн услуги, базирани на най-съвременните информационни технологии. Предлаганите от нас услуги се ползват от почти всички банки в страната, от финансови и държавни институции.

Във връзка с непрекъснатото си нарастване и разширяване, търсим да присъединим към екипа си Специалист Поддръжка на Информационни технологии.
Самата работа:

• Техническа поддръжка и мониторинг на системи;
  • Наблюдение, проверки и своевременна реакция на сигнали за проблеми;
  • Комуникация с технически лица и с клиенти на системите.

Нашите изисквания:

• Познания за работа в Linux OS;
  • Познания и желание за развитие в сферата на информационните технологии;
  • Много добри комуникативни и аналитични умения;
  • Умение за бързо придобиване на нови знания и умения;
  • Етичност и дискретност в работата, отговорност и дисциплина;
  • Средно/Висше техническо образование;
  • Предимство е предишен опит на подобна позиция и владеенето на английски език.

Това, което Ви предлагаме:

• Работно време на график (смени по 12 часа – дневни и нощни), което позволява спокоен баланс с личните ангажименти и интереси;
  • Отношение от наша страна и съобразяване с ангажиментите в Университета;
  • Допълнителни социални придобивки;
  • Възможност за пренасочване към други проекти и отдели в компанията, ако желаете;
  • Работа в неформална и приятелска атмосфера, в просперираща компания със стабилни позиции на пазара;
  • Работно място в бизнес сграда в центъра на гр. София, на удобно и комуникативно място;
  • Възможности за обучение за тези, които търсят и искат развитие.

Ако търсите промяна или ново начало.
Ако искате да се развивате и усъвършенствате.
Ако искате да работите в приятелска и спокойна атмосфера.
Ако за Вас е важно мнението Ви да се чува и зачита, заповядайте при нас.

Ще се радваме да се присъедините към екипа ни, като изпратите автобиография. Моля
да посочите референтния номер за позицията, намиращ се в началото на обявата.
Вашите данни ще бъдат третирани в строго конфиденциална среда. Само одобрените по
документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Лице за контакт
Тихомира Иванова: