изложение „Европейско образование 2010“, 25 и 26 септември

Можете да посетите изложението „Европейско образование 2010” в Хотел Хилтън 10 - 18 ч. на 25 и 26 септември

Изложението предоставя възможност на ученици и студенти да се срещнат с представители на над 15 университета от Англия, Холандия, Дания, Швейцария, Испания и Швеция и да научат повече за възможностите за качествено средно и висше образование в чужбина.

Посетителите на изложението ще научат повече за условията и сроковете за кандидатстване, както и за възможностите за финансиране.

На изложението ще има информация за:

- успешно кандидатстване в топ университети във Великобритания

- безплатно висше образование в Швеция

- престижни колежи за хотелиерство и туризъм в Швейцария и Холандия

- кандидатстване в държавни университети в Германия

- стипендии и студентски заеми

- престижни пансионни училища в Англия и Швейцария

- учебна година в държавни училища в Европа, Канада и САЩ

По време на изложението посетителите ще могат да направят своята UCAS регистрация за кандидатстване в университети във Великобритания, НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО!

При онлай регистрация (http://www.evropeiskoobrazovanie.com/eef-2010/ ) всеки ученик или студент има възможност да спечели iPod или фотоапарат.