13-то изложение за обучение в чужбина „Световно образование”

За 13-тото изложение „Световно образование” тази година в България пристигат представителите на 40 държавни университета от Великобритания, Холандия, Дания, САЩ, както и още 10 престижни частни университета от Европа.

Изложението ще се проведе на 9 и 10 октомври 2010 г. - СОФИЯ, хотел Хилтън

Акценти "СВЕТОВНО ОБРАЗОВАНИЕ" октомври 2010:

• За първи път ще бъде представена ФИНЛАНДИЯ – с възможности за безплатно държавно висше образование

• Безплатно образование в Дания

• Достъпни магистратури в ТОП университети в Холандия

• Стипендии за магистратури в Англия

• Студентски програми за културен обмен в САЩ – Work and Travel

• Издаване на студентски карти за намаление ISIC, която се издава на всеки желаещ студент независимо от степента – бакалавър, магистър, докторант или специализант

Единствено на СВЕТОВНО ОБРАЗОВАНИЕ:

• 90 % от присъстващите университети са държавни реномирани университети от Великобритания, Холандия, Дания, Финландия и за тях ползвате субсидии от ЕС.

• Консултациите по време и след изложението се водят от професионални образователни консултанти и са безплатни.

• Интересувате се от високи технологии и искате да създавате сензорни продукти? Посетете ДЕМОНСТРАЦИОННИЯ САЛОН НА ХАНЗЕ ИНСТИТУТ ПО ТЕХНОЛОГИИТЕ и вземете своя подарък!

Регистрирайте се предварително за срещи с университетите и безплатни семинари на тема как да напиша своето мотивационно писмо, как да избера специалност и 10 полезни съвета за успешно кандидатстване в университет.

Регистрационният електронен формуляр ще ви спести време и ще ви гарантира достъп до залите. При регистриране е нужно да посочите специалностите, от които се интересувате, за да получите точен списък на университетите, които ги предлагат.

Регистрирайте се СЕГА

и подайте вашите документи за университет през проект Световно Образование и СПЕЧЕЛИТЕ СТИПЕНДИЯ ОТ 1200 ЕВРО!