„MySuccess in education“ за предприемчивите студенти!

Кога? 26 Февруари 2011
Къде? Аулата на СУ”Св. Климент Охридски”, гр. София
Това събитие ще бъде естественото продължение на първия бизнес форум, организиран от CEED България и списание ENTERPRISE. Форумът има за цел да привлече за участници студенти на Университетите в България и такива със собствен бизнес, за да им докаже, че Образованието в България може да им донесе успех! Нека видят успелите български студенти, които управляват успешни български компании или работят на високи позиции в най-големите американски компании в светa и др. Фокусът на събитието са УСПЕЛИТЕ БЪЛГАРСКИ СТУДЕНТИ. То е 100% ориентирано към българското образование, защото вече е важно да се мисли какво очаква бизнеса от образованието и как да задоволим неговите потребности от млади мениджъри.
Целевата аудитория на форума ще обхваща:
• Работещи студенти от 3 и 4 курс на Софийска Университет, УНСС, НБУ, ТУ и УАСГ София
• Студенти предприемачи със собствени компании
Още информация