Частична стипендия подпомага бъдещи магистри

Десетима дипломирани бакалаври могат да получат стипендия в размер на 500 лири, за да финансират магистърската си степен. Стипендиите се отпускат от Агенцията за маркетинг и консултантски услуги, специализирана в работата с абсолвенти Postgrad Solutions и обхващат следните направления: общи науки, инженерство, информационни технологии, бизнес и право.

Кандидатите трябва да са вече приети в магистърска програма във висше училище в Европа. Стипендията се превежда директно на университета, като сумата се приспада от таксата за обучение.

За да кандидатстват, желаещите трябва да се регистрират и да попълнят онлайн формуляр на сайта на организацията преди 18 август 2011г., ако са записани за следващата академична година.

Източник: Кариери.бг