Банка Пиреос започва стажантска програма

Започва стажантската програма на Банка Пиреос, съобщиха от институцията. В нея ще могат да се включат 40 студенти, избрани след предварителна селекция и индивидуални интервюта.

Стажовете ще започнат през май и ще са с продължителност от един до три месеца в различните дирекции и отдели на банката. Най-успешно представилите се ще получат предложение за удължаване на стажа или постоянна работа, посочват от "Пиреос".

През 2010 г. за летен стаж са кандидатствали над 1000 души, шест от които вече са служители на банката. Броят на молбите за стаж се увеличава всяка година, допълват оттам.

"Ние винаги сме готови да подкрепяме младите и амбициозни хора да развиват своя потенциал и да направят първи стъпки в кариерата, 48 от всички наши стажанти вече са част от екипа на банката", коментира Мила Георгиева, директор "Човешки ресурси".

Студентите ще могат да се запознаят със стажантската програма на банката и на ежегодния "Форум КАРИЕРИ"