Стаж в oтдел Активиране и поддръжка на мрежата

Направление Радио и спътникови услуги

Референтен номер: 110620 RSS

Описание: Нетера е българска телекомуникационна компания, създадена през 1996 година, която предлага глобални телеком решения, базирани на последните технологии за оптична, IP и сателитна свързаност. Мрежата за данни на Нетера обхваща всички големи градове на България и чрез своите партньори достига до точки в целия свят.

В Нетера сме си поставили за цел да дадем шанс на талантливи студенти да приложат придобитите теоретични знания в практическа обстановка и да усетят динамиката на реалната работна среда. Ние ценим човешкия капитал и търсим активни и амбициозни млади професионалисти, които да станат част от нашия екип.

Изисквания:

• Висше образование / студент в 3-ти или 4-ти курс на специалност Телекомуникации;
  • Английски език на много добро ниво;
  • Умения за работа в екип;
  • Добро организиране на задачите;
  • Инициативност и интерес към телеком сектора.

Отговорности:

• Оказва помощ при инсталацията, конфигурацията и оперативната поддръжка на VSAT и високочестотна RF комуникационна апаратура;
  • Наблюдение, конфигурация и контрол на компютърни мрежи на физическо, канално и мрежово ниво;
  • Изпълнение на своевременно възложени задачи.

Нашето предложение:

• 2-месечен платен стаж;
  • Обучения концентрирани върху телеком сектора;
  • Работа в млад и енергичен екип и динамична бизнес среда.

Ако желаете да бъдете част от нашия екип, може да изпратите CV, мотивационно писмо и актуална снимка на cv@neterra.net до 30.06.2011г. Моля, да посочите референтен номер на позицията, която представлява интерес за Вас!

С одобрените кандидати ще се свържем за интервю.