КАРИЕРИ 2010 Добра Кариера, Добър Живот

ФОРУМ ЗА СТУДЕНТСКИ СТАЖ И КАРИЕРА
За девета поредна година JobTiger, с подкрепата на Нестле България АД,

организира ежегодния форум за студентски стаж и кариера "КАРИЕРИ 2010". Целта на Форума е да среща младите специалисти и студентите с реалния бизнес, за да са подготвени за бъдещето и за да могат да изберат подходящата и вдъхновяваща ги кариера.

Форумът е част от инициативите на организаторите за създаване на благоприятна среда за развитието и запазването на младите специалисти в България.
В София форумът ще се проведе на 15 и 16 март 2010г. в НДК, зала 3, етаж 7.

ФОРУМ ЗА СТУДЕНТСКИ СТАЖ И КАРИЕРА
За девета поредна година JobTiger, с подкрепата на Нестле България АД,

В София форумът ще се проведе на 15 и 16 март 2010г. в НДК, зала 3, етаж 7.ФОРУМ ЗА СТУДЕНТСКИ СТАЖ И КАРИЕРА

За девета поредна година JobTiger, с подкрепата на Нестле България АД,

В София форумът ще се проведе на 15 и 16 март 2010г. в НДК, зала 3, етаж 7.
Фирми - участници
Информация за участие на студенти и млади специалисти в "КАРИЕРИ 2010"
Програма на форума

За допълнителна информация, моля свържете се с екипа на JobTiger:
T: +359 2 49180 21, 22, 23
M: +359 88 669 62 75