21 май 2012, 17:00, зала 326, представяне на стажантската програма на AIESEC

Стартира кампанията на най-голямата международна студентска организация AIESEC за набиране на стажанти. Възползвайте се от тази възможност и изберете социален или професионален стаж в над 110 страни по света.

Ако проявявате интерес и готовност за работа по обществено-значим проблем, и искате да дадете своя принос в неговото разрешаване, социалните стажове са отлична възможност да направите това, докато опознавате чужди култури и срещате нови приятели.

В професионалните ще попаднете в реална бизнес среда, където ще приложите уменията си и ще придобиете нови в направленията образование, информационни технологии и мениджмънт, изцяло според вашите желания и поле на интереси.

За да кандидатствате или научите повече, посетете нашия сайт : su.aiesec.bg. Заповядайте на 16.05 /сряда/ в Ректората на събитието Global Village от 18 часа и на 21.05 на презентацията за стажовете в зала 326 на ФМИ от 17 часа.

Можете да следите и страниците ни във Facebook, за да сте в течение за новостите и събитията около кампанията и стажовете, както и да се уведомявате повече от информационнитe маси в отделните факултети.

Разнообразете лятото и променете бъдещето си!