Парафлоу Комуникейшънс – водеща ИТ компания, обявява нова стажантска програма ЛЯТО 2012

Направления на програмата

Стажантската програма е предназначена е за студенти от специалностите компютърни системи и технологии, комуникационна техника и технологии, телекомуникации, информатика, информационни системи, софтуерно инженерство, компютърни науки.

Условия и ред за кандидатстване

За участие в програмата се допускат студенти, завършили успешно трети курс от бакалавърска степен на обучение, с добра компютърна грамотност, мотивирани да придобият умения и знания в областта на информационните технологии.

Кандидатите могат да заявят участие онлайн на сайта на фирмата www.paraflow.bg или като изпратят автобиография и мотивационно писмо на адрес: Jobs@paraflow.bg. В мотивационното писмо, кандидатите трябва да опишат уменията, интересите и амбициите си за бъдещо.

До интервю ще бъдат допуснати кандидати, които са преминали предварителна селекция по документи.

Съдържание на програмата

Стажантската програма е отворена за студенти, които имат знания и интереси в следните направления от дейността на фирмата:

• Комплексни мрежови решения

• Системни софтуерни решения

• Софтуерни решения за управление на бизнеса

• Техническо обслужване на клиенти и сервиз

Стажантската програма ще стартира с начално обучение за запознаване с дейността на фирмата и отделите в които ще работят одобрените кандидати.

Всеки стажант ще работи по конкретни задачи, свързани с изпълняваните от фирмата проекти. На разположение ще бъдат предоставени богата библиотека със специализирана литература и техническите лаборатории на фирмата.

Периодът на стажа е от един до три месеца за месеците юли, август и септември.

Атестация на стажантската програма

Всеки един от стажантите ще получи индивидуална оценка от прекия си ръководител, препоръка за положения труд и трудово възнаграждение.

Краен срок за изпращане на документи: 20 юни 2012 г.

С одобрените кандидати ще бъде сключен договор за стаж.

Фирмата си запазва правото да предложи постоянен трудов договор на представилите се добре стажанти.

Повече информация за програмата на www.paraflow.bg