Как да напишем CV и мотивационно писмо, които отварят врати?

Уважаеми студенти, зашовядайте на семинара, който Телерик организира за Вас.
Тема на семинара:  „Как да напишем CV и мотивационно писмо, които отварят врати”
Професионалната реализация е въпрос, който вълнува много млади хора, особено в период на икономическа криза и нарастващa конкуренция. Затова е много важно търсещите работа да са добре подготвени за това предизвикателство. Този семинар има за цел да ви посъветва как блестящо да представите себе си пред потенциалните работодатели.
Лектор: Христо Геoргиев
Повече за лектора: Христо Георгиев работи като Мениджър човешки капитал в Телерик и има 4-годишен опит в подбора на служители. Преди това завършва Американския университет в Благоевград със специалности Бизнес администрация и Икономика.
Дата и място на събитието: 8ми април, 2010, 16:15 часа, зала 210 Химически факултел на СУ
Вход: свободен