Месечен бюлетин на JobTiger - Октомври 2012г.

ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ:
„Дни на кариерата” в УНСС 2012, сектори: Финанси | Застраховане | Маркетинг и реклама | Обслужване на клиенти

На 21 ноември (сряда) 2012 г. във фоайето на Университета за национално и световно стопанство (УНСС) – София ще се проведат „Дни на кариерата” в секторите: Финанси | Застраховане | Маркетинг и реклама | Обслужване на клиенти.

Този форум се провежда традиционно, но за първи път се организира в УНСС от JobTiger съвместно с Междууниверситетски център за развитие на кариерата (МЦРК) и Студентски съвет при УНСС под патронажа на Ректора на УНСС проф. д.ик.н. Стати Статев.

„Дни на кариерата” е събитие, даващо възможност на студентите да се срещнат с водещи компании, предлагащи стаж и работа в областта на финансите, застраховането, маркетинга и рекламата, и обслужване на клиенти.

ВХОД ЗА ПОСЕТИТЕЛИ: СВОБОДЕН

Крайният срок за регистрация на работодатели за участие е 14 ноември 2012г. Ако желаете може да се регистрирате тук.

За записвания и продажби:
Полина Декова
тел: (+359) 2 491 80 18
М: +359 88 471 09 48
E: polina@jobtiger.bg

За въпроси по организацията на мероприятието:
Елеонора Тодорова
тeл: (+359) 2 491 80 22
M: +359 88 450 56 09
E: eleonora@jobtiger.bg

JobTiger търси най-добрия корпоративен сайт за кариери

JobTiger Prize at BGSiteВече са известни претендентите за наградата „Най-добра секция за работа в корпоративен сайт“, която ще връчи JobTiger в рамките на БГ Сайт 2012.

Наградата дава възможност на участниците в категория „Корпоративен сайт“ на БГ Сайт 2012 да покажат като акцент и добре разработената си секция за предлагане на работни позиции и представяне на условията за работа в България.

Вижте номинираните и научете повече за събитието на bgsite.org