Абати Ад предлага 2 стажантски места: Eксперти по сигурност на мрежи и информационни системи.Предварителна начална дата на стажа 08.04.2013

2 стажантски места. Предварителна начална дата на стажа 08.04.2013.

Софтуерна компания с отдел по системна администрация и сигурност на информационни системи, предлага 1-месечен стаж по системна администрация и настройка на информационни системи в среди базирани на технологиите и платформата на Майкрософт и Cisco, както и съкратено обучение за работа с автоматизирани инструменти за това, възможност след стажа за допълнително разширено обучение и започване на постоянна работа.

Ние сме, Абати АД, софтуерна компания, 100% българска, работеща единствено и само на българския пазар.

През 2011 година изработихме информационната система „Преброяване 2011”, чрез която през Интернет се преброи почти половин България.

Като златен партньор на Майкрософт сме ориентирани предимно в разработването на приложения, базирани на технологиите на Майкрософт (Microsoft .NET Framework 4.0, Microsoft ASP.NET MVC 2.0, ADO.NET Entity Framework 4.0, Microsoft SQL Server 2008), но работим също така и с JAVA и Oracle.
For more information read here: