виртуалният пътеводител «Пътят към успеха»

Като част от международната група УниКредит, ние подкрепяме образованието и развитието на студентите, младите професионалисти и на нашите служители с различни програми за обучение и развитие, както в България, така и на международно ниво. Споделяме виждането, че ученето е преживяване, което продължава през целия ни живот и може да насърчи както личностното, така и бизнес развитието. Изпращам на вашето внимание виртуалният пътеводител «Пътят към успеха», в който студентите могат да научат за редица възможности и инициативи, които УниКредит Булбанк реализира. Сред тях са:

· Стажантска програма на банката – в която през 2012 г. се включиха 350 млади хора;

· Програмата «Моята банка на бъдещето 2.0.» - работа по стратегически за банката проекти, с подкрепата на мениджмънта на УниКредит Булбанк, с обучения, предназначени специално за участниците и възможност за започване на стаж;

· Международни магистърски програми в областта на банкирането, за които УниКредит осигурява стипендии;

· Стипендии за изследователска дейност, предоставяни от фондацията UniCredit and Universities.

Научете повече тук: