Internship programs in Johnson Controls

Както всяка година Джонсън Контролс развива традицията си за стажантски програми в българския развоен център. През тази година откриваме 6 теми за стажове:

- Програмиране

- Хардуерен дизайн

- PCB дизайн

- Механичен дизайн

- Тестване

- Подготовка на клиентски спецификации за продукт.

Стажантските програми са ключови за центъра ни и с тях целим да подпомогнем студенти и млади хора да се включат в реалните ни работни проекти, като станат част от екипи, работещи за разработката на продукти за автомобилната индустрия.

Стажовете са платени и са със средна продължителност между 3 и 12 месеца. Всички желащи могат да подават документите си на нашия кариерен сайт в зависимост от темата, която ги интересува:

През летните месеци стажовете ще бъдат основно на пълен работен ден, като през учебните месеци са възможни и гъвкави схеми на работа за студентите, които искат да се развиват дългосрочно в компанията.