Състезание за студенти: Utility of Tomorrow Innovation Contest

Кой може да участва?

Не е необходимо студентите да са от технически специалности.

Целта на конкурса е да се съберат свежи идеи за промяна и подобрение в развитието на комунални услуги.

Категории / теми:

Green energy

Smart appliances

Water management

Electrical vehicles

Others

Начин за участие:

Студентите могат да участват индивидуално или в отбори по 3-ма. Студентите разработват „проект“ със своя иновативна идея за решаване на проблем  в една от категориите посочени по-горе.

Следва се определен модел за подготвянето на „проект“ (виж прикачения файл Sample Submission)

Краен срок за предаване на проекти?

Крайният срок за представяне е планиран за втората/ третата седмица на октомври, 2013. Точната дата ще бъде обявена през август на официалният  уеб сайт.

Има ли награден фонд?

Победителите във всяка категория ще бъдат наградени с пътуване до Силиконовата долина, САЩ  и участие в едноседмичен семинар да доразвие идеите си заедно с експерти от областта.

Как да се регистрирам за участие в конкурса?

Като опция се препоръчва, но не е задължително предварителна регистрация за участие в конкурса от официалният уеб сайт. Тези, които се  регистрират предварително ще получат  уведомления за формални процедури за регистрация и съответните дати.

Кога ще бъдат обявени победителите?

Средата на януари през 2014 година. Моля, проверете на сайта за допълнителна информация. Ние ще се свържем с победителите директно по имейл.

За допълнителна информация вижте прикачените файлове и официалната страница на конкурса.

Ако имате въпроси относно конкурса или съдържанието на вашето предложение, моля изпратете ни имейл чрез utility.of.tomorrow @ gmail.com

Повече информация тук и тук.