Стажантска програма 2023 - Технологика ЕАД

logo Technologica

В ТехноЛогика създаваме собствени софтуерни продукти и иновативни решения, като непрекъснато следим зараждащите се технологии и възможности и инвестираме в идеите на нашите служители.

Заедно създаваме системи, които спестяват милиони часове годишно на гражданите за получаване на удостоверения и справки,  контролират движението по пътищата и спасяват човешки животи при бедствия, следят за стабилността на банковата система и подпомагат индустрията да бъде конкурентоспособна.

Като част от нашия екип за 10 седмици ще получиш:

• присъствен стаж в два етапа:

»          едномесечно специализирано обучение, водено от сертифицирани лектори;

»          участие в един или повече проекти на фирмата, съобразено с профила ти.

• възнаграждение;
  • ментор от компанията с дългогодишен опит;
  • предложение за постоянна работа в Бургас или в София, ако си постигнал добри резултати по време на стажа.

Стажантите от Бургас преминават етапа на обучение в София, като ТехноЛогика осигурява и заплаща настаняването им за този период.

Ние очакваме от теб:

• завършени курсове по програмиране или бази данни;
  • издържани всички изпити през текущата учебна година;
  • интерес и желание за развитие в сферата на разработка на софтуерни продукти, релационни бази данни и/или .NET/Java  програмиране;
  • добър писмен и говорим английски език;
  • аналитично и иновативно мислене,
  • прецизност, инициативност, умения за работа в екип.

Етапи на подбор:

• набиране на кандидати - 10.04 - 30.06.2023 г.;
  • изпит по SQL и  алгоритмични задачи – всеки месец до 30.06.2023 г.;
  • успешно издържалите изпита ще бъдат поканени на интервю;
  • въз основа на представянето по време на обучението ще бъде направен подбор на тези, които ще продължат стажа с втория етап – работа по проекти.

Период на провеждане на стажантската програма:

юли - октомври 2023 г.

Ако искаш това - стажантската програма на ТехноЛогика е точно за теб!