Един ден на новите професии в ИКТ

На 28 ноември Karieri.bg, в партньорство с Кариерния център при СУ "Св. Климент Охридски", организират "Един ден на новите професии в ИКТ". Целта на инициативата е да срещне доказани професионалисти от сферата на информационните и комуникационни технологии (ИКТ) със студенти и начинаещи специалисти в неформална обстановка. Спонсор на събитието е УниКредит Булбанк.

По време на срещата студентите ще научат в какво точно се състои работният ден на определена позиция и професия; какви са необходимите качества, образование и допълнителни квалификации за упражняването й.

Освен участниците от ИКТ сектора, на събитието ще присъства и специалист по подбор на персонал. Той ще даде насоки за спецификите при кандидадстване за работа в ИКТ сектора.

Участниците в срещата са - Лазар Лазаров, мениджър предоставяне на услуги в HP, Дянко Дянков, мениджър, развойна дейност "Virtualization and Cloud Management" в SAP Labs България, Албена Котева, мениджър на сектор "Администриране на бази данни" в УниКредит Булбанк, Вера Шидерова, старши експерт подбор и селекция в Talent Hunter.

"Един ден на новите професии в ИКТ" ще се проведе  на  28 ноември от 18.00 ч, в Конферентната зала (вход откъм ул. "Шипка", ет. 2) на СУ "Св. Климент Охридски".

Участието е безплатно, но поради ограничения брой места, се изисква предварителна регистрация.Регистрирайте се тук: