Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

Risk Electronics търси Комуникационен инженер

Основни отговорности:

  • Планиране инсталация и поддръжка на LAN, WAN мрежова инфраструктура
  • Планиране и инсталация и поддръжка на WLAN мрежи
  • Инсталация на решения за видео наблюдение
  • Инсталация на системи за колаборация

Изисквания:

  • Образование в сферата на информационните технологии, комуникациите или свързано
  • Поне 1 година опит в областа
  • Добър английски
  • Добри познания в IP мрежи и интернет технологии включително TCP/IP, E-mail, Dial-up and DSL.
  • Добри познания в Windows операционни системи.
  • Шофьорска книжка

Допълнителни качества, които могат да са предимство:

  • Сиско сертификации
  • Juniper серификации
  • Опит с комуникационна техника на Huawei

Ние предлагаме:

  • Възможности за допълнителна квалификация
  • Възможности за професионално израстване
  • Атрактивно и мотивиращо възнаграждение

- Отлични условия за работа

Необходими документи за кандидатстване:

Автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка изпращайте на Jordan.Kissjov@risk.bg

*Одобрените кандидати по документи ще бъдат потърсени за интервю

Таг