Стажантска програма на Парафлоу

Направления на програмата

Стажантската програма е предназначена за студенти от специалностите: компютърни системи и технологии, комуникационна техника и технологии, телекомуникации, математика и информатика, информационни системи, информационна сигурност, софтуерно инженерство, компютърни науки, мрежови технологии,  бизнес информатика.

Условия и ред за кандидатстване
За участие в програмата се допускат студенти, завършили успешно трети курс от бакалавърска степен на обучение, с добра компютърна грамотност, мотивирани да придобият умения и знания в областта на информационните технологии.

Кандидатите могат да заявят участие, като попълнят ОНЛАЙН ФОРМА ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ на уебсайта на Парафлоу –  www.paraflow.bg или изпратят автобиография и мотивационно писмо на адрес: jobs@paraflow.bg. В мотивационното писмо, кандидатите трябва да опишат уменията, интересите и амбициите си за бъдещето. До интервю ще бъдат допуснати кандидати, които са преминали предварителна селекция по документи.

Повече тук