Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

Учител по математика (Mathematics Teacher )

Ref.No:
08022

Описание и Изисквания:
Международна гимназия "Проф. д-р В. Златарски" обучава учениците си по международни образователни програми, интегрирани в единен курс на обучение на английска езикова гимназия - британските Pre IGCSE (8 клас), IGCSE (9 и 10 клас), International Baccalaureate (11 и 12 клас). Международна гимназия Златарски е с дългогодишен опит, високи резултати в IB Diploma Programme и доказан прием в топ университети. В училището се обучават над 300 ученици - българи и чужденци.

Гимназията търси да назначи преподавател по математика. Длъжността включва:

  • 18 учебни часа седмично (648 учебни часа годишно)
  • проверка и оценяване на изпитни работи,
  • подготовка на учениците за международни изпити по математика,
  • консултации за нуждаещите се ученици,
  • участие в педагогически съвети,
  • участие в родителски срещи,
  • изготвяне на академични справки по предмета,
  • участие в училищния живот.

Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:

1. Висше образование

2. Педагогическа правоспособност

3. Стаж като преподавател

4. Отлично владеене на английски език

5. Компютърна грамотност

Основни трудови задачи и задължения:

  1. Организира и управлява на високо професионално ниво учебния процес.
  2. Уведомява класния ръководител и ръководството за успеваемостта на всеки ученик, дисциплината в клас и отсъствията.
  3. Заявява необходимите учебници и учебни помагала по предмет преди началото на учебната година.
  4. Представя на ръководството разпределение на учебния материал по седмици и месеци преди началото на учебната година, график на тестове и класни работи.
  5. Осигурява добър психически климат в работата на учениците, не допуска накърняване на човешките и гражданските права на ученика.
  6. Присъства на педагогически съвети и родителски срещи.
  7. Дава консултации на учениците.
  8. Спазва трудовата дисциплина и работно време
  9. Следи дисциплината на учениците и хигиената в класните стаи.
  10. Води стриктно училищната документация.
  11. Длъжността е пряко подчинена на Директора.
  12. При изпълнение на длъжността се осъществяват организационни връзки и взаимоотношения с ученици, учители, служители и родители.

Училището е частно и търси да назначи амбициозни и отговорни учители.

Ако проявявате интерес към тази позиция, изпращайте автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка на info@zlatarskischool.org като озаглавите молбата си REF.08022. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Месторабота:
София / България

Заплата:
от 1000 до 1500 BGN (Бруто)

Таг