Включи се в JA Startup и можеш да спечелиш финансиране до 10000 лв за своята бизнес идея

JA България отваря регистрацията за всички, които искат да се включат в програма „Учебна компания за студенти (JA Startup Program)“. И тази година ще предоставим на всички участници ценни практически знания, а на най-успешните екипи и тяхната идея за бизнес - финансиране, възможност 6 месеца да ползват споделено пространство в София Тех Парк и консултации с професионалисти на обща стойност до 10 000лв.

Ако сте екип от студенти бакалаври или магистри, имате иновативна идея и искате да научите как да започнете бизнес, то тогава програма "Стартъп" на JA Bulgaria е за вас.

Инициативата представлява ускорен практически курс по предприемачество, насочен към това как се създава и управлява собствен бизнес. В рамките на няколко месеца вие ще сформирате екип и ще развиете своята бизнес идея, ще разработите прототип на продукта/услугата и ще представите бизнес и финансова обосновка на проекта си.

Програмата “JA StartUp” е отворена за български студенти – бакалаври и магистри от всички специалности и университети.

Можете да се регистрирате тук, а повече информация да намерите тук.