Вдъхнови стотици деца, като станеш преподавател по роботика и програмиране

Какво правим в Роботика?

В „Роботика“ развиваме въображението на децата и насърчаваме интереса им към програмиране, наука и нови технологии.

С помощта на роботите помагаме на учениците да усъвършенстват мисленето си и да добият ключови умения, необходими за успешното им развитие в бъдеще.

Екипът на Роботика

Екипът ни е сформиран от млади хора, които искат да променят в положителна посока бъдещето. Приели сме мисията на Роботика като лична и заедно сме готови да положим необходимите усилия за постигането на тази цел. Работата с деца ни зарежда, а тяхната любознателност ни предизвиква да обясняваме света около нас по един нов начин.

Невероятно е чувството, когато успееш да обясниш нещо интересно и сложно на децата на достъпен език и те да го разберат.

РАБОТНО ВРЕМЕ

Курсовете се провеждат предимно през уикендите, но имаме и групи през седмицата. Графикът ни е гъвкав и може да избираш какви и колко групи да водиш, според личния ти график. Групите са с продължителност от 120 до 150 минути, в зависимост от възрастта на учениците.

Работното време и ангажиментът за преподаване е подходящ и за студенти.

Искаш да преподаваш?

Изпрати ни CV и кратка информация (защо и какво искаш да постигнеш с това начинание) на мейл info@robotika.bg

Повече за Роботика ТУК.