Среща-презентация на Агенция за събиране на вземания ЕАД, дейността на отдел „Кредитен риск и репортинг“ и възможности за платени стажове и работа

„Агенция за събиране на вземания” ЕАД е част от B2Holding – международен холдинг, един от лидерите в сектора на събиране на вземания в Европа, с представителства в 22 държави.

Развиваме успешно дейността си в България от 2010 г., а от 2013 г. стартирахме дейност в Румъния. Позицията ни на пазара е стабилна и утвърдена – дружеството е в Топ 3 на компаниите в бранша. Наши клиенти са банки, небанкови финансови институции, телекомуникационни оператори и други търговски дружества. Ние предлагаме професионално обслужване и предоставяме на клиентите си индивидуален подход, конфиденциалност и гаранция за дългосрочно партньорство.

Кариера в компаният

Инвестираме в обученията на служителите си, грижим се за баланса между личния и професионалния им живот. Осигуряваме постоянство в ръста на доходите и социалните им придобивки, без да сме подвластни на икономическите цикли. Държим на стандартите и етичните норми на работа. Щастливи сме да работим заедно по изграждането на корпоративната ни култура, която обединява уникалността и емоциите на всеки един от нас

Ние предлагаме:

• динамична и интересна работа в приветлива работна атмосфера;
  • възможности за кариерно развитие, вкл. и в чужбина – в компании, част от Холдинга;
  • конкурентно заплащане и атрактивни социални придобивки – ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, допълнителни дни годишен отпуск, офис-масажи на работното място, свежи плодове, ободряващи напитки и др.;
  • мотивационни програми и специално разработена бонусна система при постигнати резултати.
  • професионални обучения за развитие на експертизата;
  • участия в корпоративни събития, тренинги, тиймбилдинги.

Възможности за платени стажове и работа на позицията:

„Младши риск анализатор“

Какво търсим: Кандидати с кратък опит или без опит, които искат да се развиват, трупат опит и знания в сферата на Оценка на риск, Бизнес моделиране и Анализ на данни.

Какво предлагаме: Възможност за присъединяването към млад екип, занимаващ се с оценката на инвестиции в портфолиа от вземания, статистически и финансови анализи на портфолиото на компанията, развитието на различни скоринг модели и методи за сегментация с цел оптимизиране на процесите и подобряване на стратегиите за събираемост, усъвършенстването на съществуващите репорти и участието в много и различни международни проекти.

Какво изискваме от нашите кандидати:

• Добро владеене на MS Office и статистически софтуери (SPSS, SAS, R и др);
  • Добро владеене на английски език;
  • Аналитично мислене;
  • Добри презентационни умения.

Заповядайте на 15.03.2018 г. от 18 часа в 526 зала! Очакваме Ви!