ЛЕТЕН СТАЖ 02.07.-28.08.2018 в Датамакс АД за Програмист Платежни системи

Фирмата ни е специализирана в изграждането на интегрирани информационни системи с финансово-икономическа насоченост. Тази година участваме като обучаваща организация в проекта на МОН за провеждане на практически обучения (стажове), които са платени и се заплащат от министерството. Фирмата ни се интересува от млади специалисти, които имат желание да добиват практически опит при разработване на компоненти за приложения на платежни системи. Да придобият знания за работа с операционни системи Linux, многослойни системи клиент сървър, да натрупат опит в програмирането на Perl, SQL, PL/SQL ,C, C++ и Oracle БД . Стажът протича в офиса ни, в центъра на гр. София. Има възможност за 6 до 8-часова практика, от понеделник до петък, с осигурено работно място за всеки студент. Продължителността на стажа е 02.07.-28.08.2018 г. При нас можете да участвате в реални проекти и да ползвате наличната информационна база. За нас е важно всеки стажант да успее да навлезе и вникне в работния процес и да придобие реални и полезни знания за длъжността.

Повече информация ТУК.