Водене на часове по програмиране за 5 и 6 клас - Частно основно училище „Света София“

Частно основно училище „Света София“ е доказал себе си лидер в образованието в България. Нашият екип се стреми към всестранното развитие на децата, високи резултати и иновативност. Комбинацията от отговорна и изключително добре организирана администрация и прекрасен екип от учители, отдали се на призванието си, ни позволява да постигаме целите си и да работим за бъдещето. Училището може да се похвали с много мотивирани деца, модерна материална база и широк набор от образователни технологии.

Търсим мотивиран човек, който да води часове по програмиране за 5-ти и 6-ти клас. Вашият ангажимент ще бъде по 8 часа на седмица, разпределени в 2 дни. От Вас очакваме да подготвяте групи ученици за състезания по информатика, водене на проекти и създаване на игри на java script. Работата с деца позволява творчество и креативност, както и развива социални умения.

Заплащане: 20 лв. на час

Начало: от 17 септември 2018 г.

Моля, при интерес, изпращайте CV на: ekerkov@svetasofia.com