PROJECT COORDINATOR INTERN

Телебид Про е българска софтуерна фирма. Повече от 5 години предоставяме специализирана разработка на продукти и услуги (пълен цикъл - проектиране, разработка, съпорт и скалиране, мониторинг, системна интеграция, Business Intelligence) на клиентите ни. Стремим се да сме малък и висококвалифициран екип, залагаме на постоянното обучение и усъвършенстване, както лично на всеки, така и в системите, които създаваме.

Стажът ще ви даде възможност да се запознаете с всеки един етап от процеса на производство и поддръжка на софтуер както и ще научите много и ще бъдете включени в:

• Oрганизиране на работни срещи, умения за извличане и селектиране на важната информация по време на провеждането им и съхраняването й след това.
  • Създаване и поддръжка на цялостна документация по проекта.
  • Проследяване дейностите по проекта да се извършват в срок.
  • Помощ при разработването на целите на проекта.
  • Изготвяне на репорти.

Какво е необходимо, за да станете част от екипа:

--------------------------------------------------------------------------

• Английски език - писмено и говоримо.
  • Способност за извличане на информация от различни източници.
  • Много добри компютърни умения - работа с Office пакет и/ или google spreadsheet.
  • Добри комуникативни и аналитични умения.
  • Технически познания ще се считат за предимство.

Ние предлагаме

------------------------

• Обучение, стаж и възможност за работа на половин или пълен работен ден за най-добре представилите се по време на стажа.
  • Работа в екип от готини млади хора.
  • Работно време съобразено с часове, лекции и упражнения.

Кандидатствайте като попълните Формата за кандидатстване