MICROSOFT AZURE AI

В основата на разработването на интелигентни бизнес приложения е задълбоченото познаване на работата с интелигентни услуги за облачен компютинг, като например Azure AI Cognitive Services. В рамките на един час ще получите подробна информация за free Azure for Students програмата на Microsoft насочена към студенти и общ преглед на възможностите чрез тази програма да се възползвате безплатно от Azure AI Cognitive Services в изчислителният облак на Microsoft. Всички регистрирани за участие в семинара студенти ще получат напълно безплатен едногодишен достъп до Microsoft Azure по програмата free Azure for Students. Всички регистрирани за участие в семинара студенти ще получат напълно безплатен достъп до електронно учебно съдържание свързано с Azure AI Cognitive Services и възможност да сертифицират наученото от тях чрез полагането на on-line изпит. Всички успешно издържали този изпит ще получат веднага и електрона значка която да публикуват в техните LinkedIn профили. Повече информация тук.

Събитието ще се проведе на 8 март 2019 г. /петък/ от 17 ч. в зала 200 на ФМИ. Вход свободен!