Дискусия в полза на всички бъдещи и настоящи разработчици на софтуер и ИТ специалисти

Интересна онлайн дискусия, която ще се проведе на 9-ти юна, и която ще е полезна за студентите, като хора на които им предстои и/или ходят на интервюта в момента: "HR Зона -> Да разбием митовете - НЕудобните въпроси"

Онлайн дискусия за (НЕ)удобните въпроси и техните отговори, свързани със заплата, проблеми в екипа, трейнинги, професионално развитие и т.н.

Именно тези въпроси “табу” са важни за служителите, за тяхното кариерно израстване и, разбира се, за компанията, от която са част.

За точно тези въпроси, обаче, малко се пише и говори открито. Информация за тях се открива по форуми или чрез приятели. Често, търсейки информация, ИТ професионалистите попадат на статии с гръмки “clickbait” заглавия от вида “Топ 5 неудобни въпроса…”, които маркират ключовите думи, но не дават желания резултат.

Повече информация за събитието, студентите могат да намерят в линк-а за регистрация тук

Събитието може да бъде намерено и на страницата във facebook.

Участието за студенти е безплатно, а и те ще имат възможност да зададат въпросите, които ги вълнуват на професионалистите.

Няколко видео материала, които  представляват интерес за студентите, и които идват директно от извора (бизнеса):