Open Virtual Day@SAP Labs Bulgaria

Събитието ще се проведе на 22 октомври 2020 г., като по време на него екипът на фирмата планира да представи информация за компанията, стажантските позиции, както и възможностите за развитие.

Онлайн сесиите по време на събитието биха били полезни и за по-лесното намиране на първоначален стаж, а дори и реализиране на постоянна позиция в една от най-успешните IT компании както в България, така и на световно ниво.

Много скоро ще има и Facebook събитие, посветено на отворения „Виртуален Ден“. Там ще присъства и подробно разписана програма със сесии за деня.  Желаещите да участват студенти трябва да попълнят Формата за регистрация към събитието, тъй като ще се използва платформата Zoom, а там капацитетът е ограничен. Така студентите ще могат да получат код, за да се присъединят в деня на събитието.

Facebook събитие, посветено на отворения ни „Виртуален Ден“.