Chaos Camp 2020-2021

Chaos Group стартира Chaos Camp 2020-2021!

Ако имате желание да надградите знанията си в областта на математическите алгоритми, до 31 октомври 2020 можете да кандидатствате за безплатния онлайн курс от програмата Chaos Camp 2020 - 2021.

Chaos Camp включва серия от безплатни обучения за млади хора, които имат интерес да придобият знания и умения в областта на програмирането. На 10 ноември започва първото обучение от серията, което е с фокус изграждане на структурирани фундаментални знания за широк спектър C++ алгоритми. Програмата осигурява и подготовка на кандидатите за стажантската програма на компанията през 2021-та година.

Chaos Camp ще продължи през януари 2021 с безплатен курс по Golang, чиято програма ще бъде обявена през месец декември 2020.

Малко повече за предстоящото обучение по алгоритми за C++:

Продължителност : 3 месеца

Провеждане: Онлайн, два пъти в седмицата от 18:00 часа, с максимум 3 присъствени сесии

Програма:

• 7 ноември - входен тест - местата са ограничени и в тази връзка се предвижда предварителна селекция и входен тест
  • 10 ноември - 6 февруари - вечерни сесии от 18:30 ч.
  • 6 февруари - финален тест и начало на срещите за стажантската програма в Chaos Group

Повече детайли за програмата можете да намерите ТУК.

Водещи преподаватели са доц. д-р Петър Армянов от Софийския университет и Любомир Коев от Chaos Group.

При интерес, изпратете CV на careers@chaosgroup.com до 31 октомври!