Втора част Chaos Camp - Golang курс

Ако имате желание да надградите знанията си в областта на програмния език Go, до 20 декември 2020 можете да кандидатствате за безплатния онлайн курс от програмата Chaos Camp 2020 - 2021.

Chaos Camp включва серия от безплатни обучения за млади хора, които имат интерес да придобият знания и умения в областта на програмирането. На 16 януари започва второто обучение от серията, което е с фокус изграждане на структурирани фундаментални знания за програмиране с Golang. Програмата осигурява и подготовка на кандидатите за стажантската програма на компанията през 2021-та година.

А ето и малко повече за предстоящото обучение по Go:

• Продължителност : 2 месеца
  • Провеждане: Онлайн, два пъти в седмицата през уикенда
  • Програма:

- 9 януари - входен тест - местата са ограничени и в тази връзка се предвижда предварителна селекция и входен тест

- 16 януари - 27 февруари - вечерни сесии от 18:30 ч.

- 6 март - финален тест и начало на срещите за стажантската програма в Chaos Group

Повече детайли за програмата можете да намерите ТУК.

Водещ преподавател е Траян Илиев, а в него ще се включат и водещи Go-разработчици от екипа на Chaos Group.

При интерес, изпратете CV на careers@chaosgroup.com до 20 декември!