Покана за събитие Позицията “Java Разработчик”

DevStyleR организира безплатна онлайн дискусия, която може да е полезна на всички студенти изучаващи Java и обмислящи възможността да се развият в ИТ сферата.

От страна на ФМИ панелист ще е доц. д-р Милен Петров.

Събитието ще се проведе на 5 август 2021 г.  от 19.00 ч. и в него ще вземат участие опитни разработчици и мениджъри от водещи технологични компании, които ще отговарят на живо на въпросите на аудиторията. Обстановката ще неформална и всички имат възможност да зададат всички въпроси, които ги вълнуват, и които по време на интервю за стаж и работа биха се притеснили да зададат.

Повече за събитието " Позицията “Java Разработчик” - заплащане, придобивки, кариерно развитие, обучение" може да прочетете в линка, а  във фейсбук може да го намерите тук.