ИНСТРУКТОР ПО ПРОГРАМИРАНЕ ЗА ДЕЦА

Logiscool е международна школа по програмиране за деца и ученици от 7 до 16 години. В началото на 2022 г. Logiscool бе сертифицирана с отлична оценка от Education Alliance Finland (EAF). EAF е една от най-престижните независими организации за сертифициране, която оценява образователните решения, популяризирайки най-иновативните продукти и услуги за преподаватели и институции в световен мащаб. е международна школа по програмиране за деца и ученици от 7 до 16 години. Нашата мисия е да помогнем на децата да навлязат в света на програмирането чрез игри и забавни занимания, преминавайки плавно към текстовия код. Ние знаем, че в най-близко бъдеще, умението да кодиш на няколко програмни езика ще е толкова необходимо, както знанието на чужди езици.

Повече информация ТУК.