Лекция на Ocado Technology

Лекция на тема Multi-task learning with graph neural network ще представят от фирма Ocado technology.  Лектор ще бъде Иван Бърдаров, Machine Learning инженер в Ocado Technology, една от най-силно иновиращите високотехнологични компании в наше време. Той е завършил специалност "Изкуствен интелект" в Университета в Амстердам и "Компютърни науки" в университета Стратклайд в Глазгоу. Той изследва в дълбочина темата с мултитаскинга и възможността на една система за извършва множество задачи в рамките на един модул. Този модел надгражда модела за изпълнение на няколко задачи, които се задават в отделни, индивидуални модули. Предимствата на мултитаскинг в един единствен модул включват възможността за учене и подобрение на представянето и изпълнението.

Повече информация тук.