IPCEI Microelectronics Workshop Smart Production-Industry 4.0 -10.05.2022

Infineon Австрия и ADVANTAGE AUSTRIA България Ви канят на:

IPCEI Microelectronics Workshop Smart Production-Industry 4.0

Вторник, 10 май 2022 г. |от 10:00ч. до 12:00ч. - онлайн

Да се потопим в предизвикателствата, пред които е изправена индустрията, а също и в иновативните решения, които се разработват!

Теми на семинара:

• Интелигентно производство: Какво определя интелигентната продукция?
  • Какви възможности са необходими за задвижване на производство на полупроводници от световна класа?
  • Докоснете се до най-новия производствен процес на Infineon и неговата автоматизация и приложението му в Индустрия 4.0.
  • Кратка перспектива за предстоящите предизвикателства.

Програмата вижте в приложената покана.

Регистрирайте се тук до 8-ми май и запазете своето място!

Участието е безплатно, работният език е английски.

IPCEI Микроелектроника е най-голямата общоевропейска инициатива в областта на микроелектрониката. С нея се откриват значителни възможности за университетите, научноизследователските институции, представителите на промишлеността, стартиращите предприятия и студентите по инженерство от цяла Европа за справяне с технологични, пазарни и обществени предизвикателства, които иначе не биха могли да бъдат преодолени. Infineon Австрия е част от това стратегическо усилие.

Infineon е водещ производител на полупроводници в световен мащаб с повече от 50.000 служители. Компанията е лидер в автомобилостроенето, енергийно-ефективните технологии за управление в производството и IoT.

За повече информация относно Мисия Бъдеще и IPCEI Микроелектроника посетете страницата на Infineon Austria.