Търсят се студенти за работа по проект «Управление на корпоративни финанси и оценка на риска за инвестициите»

logo

Изследователска и Консултантска Група ГЕЯ ЕКСПЕРТ Франция-Канада, търси студенти за работа с добро заплащане по проект «Управление на корпоративни финанси и оценка на риска за инвестициите». Работата по проекта ще изисква разработване и доразработване на съществуващи програмни модули на програмната среда GeoLarAnTM. Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:

1. Сериозна математическа подготовка и математическа култура;
  2. Познания в областта на теорията на вероятностите, математическата статистика и математическото моделиране;
  3. Минимален опит в програмирането и желание за усъвършенстване, изучаване и работа в програмните среди Python, FORTRAN, Java и C++ ;
  4. Свободното владеене на английски език, писмено и говоримо е предимство.

Необходими документи:

1. Биография на български и английски език;
  2. Академична справка за доказване на завършена степен на образование или студентски права.

Документите трябва да бъдат изпращани по електронната поща на следния електронен адрес: head@gaia-expert.com