Кариерен център

Факултет по математика и информатика

бул. Джеймс Баучер 5

тел. 02 / 8161 589

career@fmi.uni-sofia.bg

Учител за извънкласна дейност STEM

Ние сме e² Young Engineers! Ние сме международна компания, разработваща и предлагаща обогатяващи програми за обучение на деца. Уникалните ни образователни програми осигуряват теоретични знания и практическото им приложение в областта на науката, технологиите, техниката и математиката (STEM). Ние предлагаме увлекателна, практична платформа за обучение и постигаме образователните си цели, като използваме уникални комплекти за сглобяване на LEGO®, проектирани от нашия екип, демонстриращи научните принципи, които се преподават по забавен и достъпен начин и комбинирайки експерименти, които формират научна интуиция с истории, които разпалват въображението.

За позицията:

Вие ще отговаряте за провеждането на учебните часове с деца на възраст от 6 до 12 години под формата на извънкласни дейности в училища и учебни центрове през цялата учебна година. Ангажираността е до 10 часа седмично.

Вашите основни отговорности ще включват:

• Да планирате и провеждате програмната учебна програма, съгласно Наръчника на инструктора;

• Да ангажирате вниманието на учениците, вдъхновявате креативността им и подхранвате жаждата им за знания;

• Да информирате родителите за постиженията и представянето на техните деца;

• Да водите отчет за посещенията и платените такси;

• Да се грижите за учебното оборудване и материали;

• Да поддържате отлични взаимоотношения с ръководството на училищата / учебните центрове;

Какво предлагаме:

• Гъвкави часове, съвместими с другите Ви ангажименти

• Почасово възнаграждение и атрактивна бонусна схема

• Малки групи и мотивирани ученици

• Пълно обучение и подкрепа

• Изцяло разработено учебно съдържание и оборудване

Относно Вас:

Обичате да работите с деца и разбирате техния свят. Те Ви се възхищават и искат да бъдат около вас. Винаги намирате творчески начини да привлечете вниманието им и да ги мотивирате да следват вашите напътствия.

Вие сте мили, позитивни, търпеливи и внимателни както към децата, така и към техните родители.

Вие сте отговорна, безупречно надеждна личност и изпълнявате ангажиментите си.

В идеалния случай вие сте фен на LEGO®, имате техническа грамотност и добро разбиране за това какво е STEM.

В идеалния случай сте преподавали технически дисциплини /STEM/ на деца, но не е задължително!

Това, което е от първостепенно значение за нас, е, че сте самомотивираща се личност, която винаги се стреми към повече и вярва в непрекъснатото усъвършенстване.

Освен това, вие покривате основните изисквания:

• Висше образование (завършил или втора, трета, четвърта година студент), за предпочитане в областта на инженерни науки, информационни технологии, математика, физика или педагогика.

• Добро владеене на английски език

• Компютърна грамотност

* Притежаването на собствен автомобил и валидно свидетелство за управление на МПС ще бъдат голямо предимство!

Ако смятате, че ви описваме достатъчно добре и искате да станете част от нещо ново и уникално, моля, изпратете ни автобиография и мотивационно писмо. Ще се радваме да Ви насрочим интервю и да ви дадем повече информация.

Моля, имайте предвид, че e2 Young Engineers си запазва правото да се свърже само с одобрените кандидати.
За контакт:

Анита Милчева

e2 Young Engineers

e-mail: office.future.engineers@gmail.com

Тел. 0882 032 362

Таг