TelebidPro - Стипендиантска програма 2022/2023

Телебид Про обявява три стипендии за студенти, следващи специалност в областта на компютърните науки. Стипендията покрива две семестриални такси за текущата (2022/2023) учебна година.

Изисквания към кандидатите:

• Да следват във Факултет по математика и информатика към Софийски университет „Св. Климент Охридски“, една от следните специалности – Информатика, Информационни системи, Компютърни науки или Софтуерно инженерство, или във Факултет Компютърни системи и технологии към Технически университет – София.
  • Студенти от 1-ви до 4-ти курс, редовна форма на обучение.
  • Да нямат невзети изпити.
  • Успех от средно образование минимум Мн.добър (5.00).
  • Средният успех от последната година в университета да е минимум Мн.добър (4.50). В случай, че кандидатът е първа година в университета, успехът му ще бъде приравнен към оценката му от кандидатстудентския изпит в университата или матурата му по математика.
  • Ниво на английски език – Intermediate.
  • Интерес в областта на информационните технологии (не е задължително интересът да е свързан с програмиране!)

Повече за стипендиантската програма може да научите тук - https://bit.ly/3Mg1wel