Търсим студент за създаване на нов дизайн на сайта – spatium.bg

лого

• Трябва да има чувство за естетика и да може да предлага решения за подобряване на дизайна на сайта.
  • Желателно е да има знания за работа с Linux, Node.js/Express и релационни бази данни.
  • Желателен е предишен опит с Git.

Дори да нямате всички тези познания, желанието ви да ги натрупате ще компенсира неопитността ви.

Защо ни трябва студент? Защото предполагаме, че вече има опит с коденето и защото е свободенJ

Работи се на непълен работен ден, по конкретно задание, от където искате.  Смятаме, че заплащането е добро. Ще се срещнете с малък, но сплотен екип с опит в правенето на цифрови, динамични карти и който иска да обхване историята на целия свят. Нещо като Google Earth, но с възможност да движите времето назад и да се наслагва различни видове информация!

Изпращайте CV, кратко мотивационно писмо и въпросите си на: Николай Дунев, 0898 43 33 45, spatium.bg@gmail.com