Платени стажове за студентите от ФМИ

Уважаеми колеги,

Уведомяваме Ви за старта на проект „Създаване на система за провеждане на практически стажове на студенти от Факултет по математика и информатика и Философски факултет на СУ "Св. Климент Охридски". Проектът е финансиран от Европейски социален фонд чрез Оперативна Програма „Развитие на човешките ресурси”.

Стажовете ще бъдат с продължителност 240 работни часа с възможност за плаващо работно време. Стажовете са платени и ще се реализират в периода м. май – септември 2010 г.

Фирмите – партньори, заявили желание да наемат стажанти са:

1. Сдружение “Българска асоциация за управление и развитие на човешките ресурси – БАУРЧР”

2. Мусала Софт ООД

3. ТехноЛогика ЕООД

4. Хемимонд АД

5. Институт по паралелна обработка на информацията – Българска Академия на Науките

6. Интерконсулт България ООД

7. Смартком-България АД

8. Хамилтън Дейта Сървисиз ООД

9. ОС България ООД

10. Немечек ООД

11. Лирекс БГ ООД

Желаещите да кандидатстват за стаж, могат да подадат своето CV (европейски формат) и мотивационно писмо в Кариерния център на факултета, където ще получат и допълнителна информация за проекта и предстоящите по него дейности.

Лице за контакт:

1. Елена Анастасова

Оперативен ръководител и Кариерен специалист

Кариерен център към Факултет по математика и информатика

Телефон: +359 887 00 29 64

Настоящoто съобщение е изготвено с финансовата помощ на Европейския социален фонд. СУ "Св. Климент Охридкси", ФМИ носи цялата отговорност за съдържанието на настоящото съобщение и при никакви обстоятелства не може да се приеме като официална позиция на Европейския съюз или на Министерството на образованието, младежта и науката.