ИНЖЕНЕР КОМПЮТЪРНИ СИСТЕМИ И МРЕЖИ

Максима България ЕООД е представител на литовската компания Maxima Grupe UAB – най-големия инвеститор в Литва, Латвия и Естония. В нейните структури работят над 25 000 служители. Компанията оперира на българския пазар, като собственик на веригата магазини Т-Маркет, с над 33 супермаркета в цялата стрaна.

Като работодател Максима България предоставя на своите служители стабилни работни места, справедливо заплащане, повишаване на квалификацията, обучение и кариерно развитие.

Във връзка с разрастване на дейността и дългосрочната програма за експанзия на българския пазар, търсим:

ИНЖЕНЕР КОМПЮТЪРНИ СИСТЕМИ И МРЕЖИ, Ref.No SUIH

ОТГОВОРНОСТИ:

- Инсталиране, конфигуриране и поддържане на работните станции във всички обекти на компанията.

- Участие в хардуерното внедряване и мониторинг на информационната система.

- Анализиране и отстраняване на възникнали технически проблеми.

- Поддържане и обучение на крайните потребители за работа с оборудването.

- Изготвяне на график за регулярни проверки на цялото IT оборудване, включително сървъри и периферни устройства.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Умение за приоритизиране на ежедневните задачи.

- Прецизност при отстраняване на възникнали проблеми.

- Висше образование – Компютърни системи и технологии, Информационни технологии, Информатика или друго подходящо за длъжността.

- Отлично познаване на Windows операционни системи, умения за интеграция и експлоатация на сървърни и комуникационни системи, офис оборудване.

- Добро работно ниво на владеене на английски език.

- Шофьорска книжка.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята професионална автобиография и актуална снимка на e-mail: careers@maximabulgaria.bg