Голяма международна компания те кани да участваш в групова дискусия на тема: „Студентски стажове. Моите очаквания.“

Груповата дискусия ще се проведе на 30.01.2012г. (понеделник), от 14.00 до 16.00ч. в зала 326 (Мусала).

Студент ли си в IT специалност?

Искаш ли да започнеш своята кариера?

Имаш ли идея какъв трябва да бъде най-добрият работодател?

… А какво би дал, за да стане твой???

Искаме да чуем мнението на студентите, за да можем да предложим най-добрата стажантска програма. Да привлечем най-добрите, в най-добрата компания….

Отдели само 2 часа от твоето време, за да споделиш с нас твоите очаквания и изисквания.

Направи първата крачка към успеха!

За смелите ще има подаръци и възможност за кандидатстване преди старта на Стажантската кампания. Бъди с едни гърди напред от останалите!!!

Ако проявяваш интерес, може да се свържеш с нас на телефон 0894 538 432 (Анна Деянова) или на e-mail: ani.deianova@abv.bg

Местата за участие са ограничени.