ПРЕДСТАВЯНЕ НА ИНСТИТУТА ПО МЕХАНИКА НА БАН В ЗАЛА „МУСАЛА” НА ФАКУЛТЕТА ПО МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА НА СУ , 11 май, 17 часа

На 11 май /петък/ от 17 часа в зала „Мусала” на Факултета по математика и информатика на СУ „Св. Климент Охридски” ще се проведе представяне на Института по механика на БАН във връзка със споразумението между Факултета по математика и информатика и Института по механика за стажове на студенти в Института по механика. Представянето ще бъде направено от проф. дмн Николай К. Витанов – заместник-директор по науката и връзки с бизнеса на Института по механика на БАН.

Поканват се студентите и преподавателите от Факултета по математика и информатика да присъстват на представянето и да вземат участие в дискусията с проф. Витанов, където ще могат да получат допълнителна информация от първа ръка за възможностите за сътрудничество, докторантури и кариерно развитие на Института по механика на БАН.