Презентация на компания Sqilline в зала "Мусала" на 5 октомври от 18 ч.

Sqilline е компания за разработване и имплементиране на цялостно решение за управление на бизнеса, която е фокусирана в разработката на мобилни приложения, развивани под иновативни платформи. Като партньор на немската компания SAP AG служителите на Sqilline работят с най-новите технологии в сферата на информационните технологии.Компанията предлага на студентите от ФМИ да се включат в стажантската им програма.

Целта е, след преминаването на стажанската програма, фирмата да предлага работа на най-добрите стужители.

Най-учтиво се поканват преподаватели и студенти от ФМИ да се запознаят с представянето на компанията и услугите, които тя предлага. Представянето ще се проведе в зала "Мусала" на 5 октомври в 18ч. Заповядайте!